Uczę się z Peppą

Edukacyjna linia książek, tworząca kompleksowy program edukacyjny dla przedszkolaków, w której ciekawska świnka Peppa zachęca maluchy do wspólnego odkrywania świata i zdobywania nowych umiejętności. Pisanie liter, pierwsze liczenie, rozpoznawanie kształtów czy nazywanie swoich emocji to tylko niektóre tematy poruszane przez ulubionych bohaterów.

Linia Uczę się z Peppą, wspierająca rodziców, opiekunów i nauczycieli w pracy nad rozwojem dzieci, obejmuje książki twardostronicowe, publikacje z zadaniami oraz pozycje ze zmywalnym flamastrem. Poprzez zabawę przedszkolak rozwija swoje umiejętności, świetnie się przy tym bawiąc, a opiekun ma poczucie, że wspólny czas został spędzony w cenny i wartościowy sposób.

„(…) Maluch będzie liczył i liczył, świetnie się przy tym bawiąc, a każdy opiekun, rodzic czy nauczyciel z radością patrzył, jak sprawnie rozwijają się umiejętności dziecka. Liczenie połączone z ruchem ułatwi i uatrakcyjni dziecku opanowanie tej umiejętności”
Elwira Jeunehomme
Doradczyni metodyczna w zakresie wychowania przedszkolnego
„Świat dziecięcych emocji odkrywany wspólnie z Peppą będzie dla dziecka bardziej zrozumiały, a rozkładane strony pomogą w usprawnianiu małych rączek”
Elwira Jeunehomme
Doradczyni metodyczna w zakresie wychowania przedszkolnego

Linia publikacji Uczę się z Peppą obejmuje również produkty w pudełkach, które wspierają rozwój dziecka w różnych obszarach (liczby, cyfry, pierwsze słowa/sylaby).

W środku pudełka przedszkolak znajdzie książkę i elementy edukacyjne do dopasowania i/lub gry. Stanowią one doskonałe uzupełnienie programu edukacyjnego linii książek Uczę się z Peppą.