Skontaktuj się z Media Service Zawada!

Siedziba firmy:
Media Service Zawada sp. z o.o.
Al. Stanów Zjednoczonych 51
04-028 Warszawa

Tel.: +48 22 870 53 43
Fax.: +48 22 870 75 51
e-mail: kontakt@msz.com.pl

Zarząd i dyrekcja:

Zdzisław Zawada
Prezes
e-mail: z.zawada@msz.com.pl

Andrzej Przesmycki
Dyrektor generalny, członek zarządu
Tel.: +48 22 870 53 43 wew. 110
e-mail: a.przesmycki@msz.com.pl

Kinga Zarzycka
Dyrektor marketingu
Tel.: +48 22 870 53 43 wew. 128
e-mail: k.zarzycka@msz.com.pl

Paweł Kołodziej
Dyrektor finansowy
Tel.: +48 22 870 53 43 wew. 136,
e-mail: p.kolodziej@msz.com.pl

Izabella Sieńko-Holewa
Redaktor naczelna
Tel.: +48 22 870 53 43 wew. 120,
e-mail: i.sienko@msz.com.pl

Dariusz Chmielewski
Dyrektor dystrybucji
Tel.: +48 22 870 53 43 wew. 129,
e-mail: d.chmielewski@msz.com.pl

Reklama i B2B:

Małgorzata Krysztopa
Kierownik Działu Reklamy
Tel.: +48 22 870 53 43 wew. 114
e-mail: m.krysztopa@msz.com.pl

Ewelina Chodowska
Junior Account Manager
Tel.: +48 22 870 53 43 wew. 142
e-mail: e.chodowska@msz.com.pl

 

Promocja/Eventy

Edyta Ćwiek
Senior Product Manager
e-mail: e.cwiek@msz.com.pl

 

Dystrybucja:

Tel.: +48 22 870 53 43 wew. 111,
e-mail: dystrybucja@msz.com.pl

Adresy kontaktowe redakcji czasopism i książek:

Cartoon Network – cartoon@msz.com.pl
Mia i Ja – miaija@msz.com.pl
MiniMini – miniminimagazyn@msz.com.pl
Ben 10 – ben10@msz.com.pl
Scooby-Doo! – scoobydoo@msz.com.pl
Winx Club – winxclub@msz.com.pl
Świnka Peppa – swinkapeppa@msz.com.pl

Reklamacje prosimy kierować na adres: reklamacje@msz.com.pl

W temacie maila należy wpisać tytuł reklamowanego magazynu.