• wybierz język

Wydawnictwo wydrukuj stronę:

O wydawnictwie

Media Service Zawada jako firma istnieje 20 lat. To nie tylko oznacza doświadczenie, know-how i dorobek, ale też zobowiązuje.

Zatem czujemy się zobowiązani do wydawania magazynów dla małych dzieci, które jeszcze nie potrafią same ich przeczytać. Zobowiązujemy się do dostarczania na rynek takich pism, jak „Świnka Peppa”, „Truskawkowe ciastko”, „Filly”, „MiniMini” i inne, oraz do tworzenia i proponowania nowych. Niestety, z zawartością poszczególnych wydań bliżej można się zapoznać dopiero po ich nabyciu, ponieważ z powodu upominków i zabawek, dołączanych do każdego numeru, wszystkie pisma są foliowane. Można za to w dobrych kioskach i salonikach prasowych przeglądać wydawane przez nas książeczki dla maluchów i komiksy oraz książki dla dzieci szkolnych.

Zobowiązujemy się, że zadbamy o to, by na rynku systematycznie pojawiały się oczekiwane przez dzieci publikacje z ich ulubionymi bohaterami – psem Scooby-Doo i paczką jego przyjaciół, Benem 10, wróżkami z klubu Winx, sympatycznymi bohaterami kreskówek stacji Cartoon Network, Gormitami i innymi. 
Czujemy się również w obowiązku zapewnić, że nie zamierzamy ustawać w wysiłkach na rzecz poszerzania oferty wydawniczej, szukania nowych inspiracji i tworzenia nowych projektów. Nasi młodzi czytelnicy nie dają nam czasu na odpoczynek – dzwonią do nas, piszą, przysyłają rysunki i zdjęcia... To zobowiązuje.