• wybierz język

O firmie wydrukuj stronę:

Logo

Media Service Zawada istnieje już 25 lat i jest jednym z liderów na rynku wydawnictw dziecięcych i młodzieżowych. Firma działa w Polsce od 1994 roku, a jej pierwszym przedsięwzięciem było zarządzanie sprzedażą powierzchni reklamowej dla wydawnictwa Bauer. Z czasem portfel naszych klientów poszerzył się m.in. o wrocławskie wydawnictwo Phoenix Press Media.

W latach 1997–2002 dużym partnerem stało się wydawnictwo Marshall Cavendish. Wspólnie z nim Media Service Zawada wydało w Polsce dziesięć kolekcji. Wśród nich znalazła się seria „Świat Wiedzy”, której łączna sprzedaż na przestrzeni kilku lat wyniosła ponad 200 milionów egzemplarzy. Ten projekt otworzył spółce drogę do samodzielnej działalności wydawniczej.

Od tej pory firma stała się wiodącym wydawnictwem sektora, posiadającym doświadczenie, znakomity zespół specjalistów, imponujące portfolio wydawnicze, kontakty i partnerów na całym świecie.

Naszą specjalnością i jednocześnie przewagą konkurencyjną są publikacje związane ze znanymi markami, stworzone na podstawie najpopularniejszych licencji. Otrzymaliśmy za nie nagrody i wyróżnienia, np. Debiut Roku dla magazynu „Scooby-Doo!” przyznany przez „Media & Marketing Polska”, „Raport Magazyny 2007”.

Media Service Zawada to również dział Business to Business, który świadczy wyspecjalizowane usługi redakcyjne, wydawnicze i promocyjne.

Misją Media Service Zawada jest wykorzystanie wiedzy i doświadczenia do tworzenia niepowtarzalnych publikacji skierowanych do dzieci w wieku przedszkolnym oraz szkolnym. Dbamy o to, aby wszystkie książki, kolekcje filmowe, czasopisma z prezentami i inne produkty codziennie towarzyszyły, bawiły, uczyły oraz kształciły nasze najmłodsze pociechy.