• wybierz język

O firmie wydrukuj stronę:

Media Service Zawada jest jednym z liderów na rynku wydawnictw dziecięcych i młodzieżowych. Firma działa w Polsce od 1994 roku, a jej pierwszym przedsięwzięciem było zarządzanie sprzedażą powierzchni reklamowej dla wydawnictwa Bauer. Z czasem portfel naszych klientów poszerzył się m.in. o wrocławskie wydawnictwo Phoenix Press Media.

W latach 1997–2002 dużym partnerem stało się wydawnictwo Marshall Cavendish. Wspólnie z nim Media Service Zawada wydało w Polsce dziesięć kolekcji. Wśród nich znalazła się seria „Świat Wiedzy”, której łączna sprzedaż na przestrzeni kilku lat wyniosła ponad 200 milionów egzemplarzy. Ten projekt otworzył spółce Media Service Zawada drogę do samodzielnej działalności wydawniczej.

Od blisko 25 lat firma prężnie działa na rynku prasy dla dzieci i młodzieży. Stała się wiodącym wydawnictwem sektora, posiadającym doświadczenie, znakomity zespół specjalistów, imponujące portfolio wydawnicze, kontakty i partnerów na całym świecie.

Naszą specjalnością i jednocześnie przewagą konkurencyjną są publikacje związane ze znanymi markami, stworzone na podstawie najpopularniejszych licencji. Otrzymaliśmy za nie nagrody i wyróżnienia, np. Debiut Roku dla magazynu „Scooby-Doo!” przyznany przez „Media & Marketing Polska”, „Raport Magazyny 2007”.

Media Service Zawada to również dział Business to Business, który świadczy wyspecjalizowane usługi redakcyjne, wydawnicze i promocyjne. Media Service Zawada, dzięki spółkom zagranicznym, prowadzi podobną działalność na Węgrzech i w Rumunii.

 

O wydawnictwie

Media Service Zawada jako firma istnieje 25 lat. To nie tylko oznacza doświadczenie, know-how i dorobek, ale też zobowiązuje.
Zatem czujemy się zobowiązani do wydawania magazynów dla małych dzieci, które jeszcze nie potrafią same ich przeczytać. Zobowiązujemy się do dostarczania na rynek takich pism, jak „Świnka Peppa”, „Scooby-Doo!”, „Cartoon Network”, „MiniMini+” i inne, oraz do tworzenia i proponowania nowych. Niestety, z zawartością poszczególnych wydań bliżej można się zapoznać dopiero po ich nabyciu, ponieważ z powodu upominków i zabawek, dołączanych do każdego numeru, wszystkie pisma są foliowane. Można za to w dobrych kioskach, salonikach prasowych i sieciach handlowych przeglądać wydawane przez nas książeczki dla maluchów i komiksy oraz książki dla dzieci szkolnych.
Zobowiązujemy się, że zadbamy o to, by na rynku systematycznie pojawiały się wyczekiwane przez dzieci publikacje z ich ulubionymi bohaterami – pieskami z Psiego Patrolu, wróżkami z klubu Winx, psem Scooby-Doo i Tajemniczą Spółką, Benem 10, bohaterami SuperWings i innymi. Czujemy się również w obowiązku zapewnić, że nie zamierzamy ustawać w wysiłkach na rzecz poszerzania oferty wydawniczej, szukania nowych inspiracji i tworzenia nowych projektów. Nasi młodzi czytelnicy nie dają nam czasu na odpoczynek – dzwonią do nas, piszą, przysyłają rysunki i zdjęcia... To zobowiązuje.