• wybierz język
  • wyszukaj w kategorii:

Scooby-Doo! wydrukuj stronę:

Scooby-Doo!

Magazyn pełen strrrrrasznie scoobastycznej zabawy skierowany do dziewczynek i chłopców w wieku 6–9 lat. Na łamach pisma znajdują się opowiadania, gry, zabawy i zagadki, a także konkursy z supernagrodami.

Postać o ponadczterdziestoletniej historii – zwariowany pies Scooby-Doo – oraz jego przyjaciele z Tajemniczej Spółki są ulubionymi bohaterami dzieci. Doskonale znają ich i lubią również rodzice. Magazyn „Scooby-Doo!” od kilku lat cieszy się niesłabnącą sympatią, jest najpopularniejszym miesięcznikiem dla najmłodszych, a pomysły czytelników są nie mniej zwariowane niż przygody Tajemniczej Spółki. Do każdego numeru jest dołączony przynajmniej jeden prezent nawiązujący do świata kreskówki.

Objętość: 36 stron 
Format:  205 x 275 mm   
Cykl wydawniczy: miesięcznik

W najnowszym numerze

Ratunku! Halloween! Szaleństwo w Panikowie Dolnym! Na ulicach pojawiły się świecące głowy z dyń. Mieszkańcy miasta mają olbrzymie obawy, że lada chwila dołączą reszty ciał tych indywiduów. To nie koniec! W komiksie zaatakują wściekłe kanapki! Z halloweenowym numerem magazynu aż 3 prezenty niespodzianki! Szykuje się upiorna zabawa!

Drogi konkursowiczu!
Tym razem, by wziąć udział w konkursie „Scoobnij nagrodę”, opublikowanym w magazynie Scooby-Doo!, należy wpisać w treści SMS-a: TORNADO.twojaodpowiedź. Pamiętaj, aby nie używać polskich znaków. Powodzenia!

 


Szanowni Państwo,
bezpieczeństwo dzieci jest dla nas kwestią priorytetową. Dlatego wszystkie zabawki dostępne z naszymi publikacjami poddawane są szczegółowym i profesjonalnym badaniom. Z dbałości o bezpieczeństwo czytelników magazynu „Scooby-Doo!” informujemy, iż w przypadku zabawki-latarki dołączonej do numeru 10/2016 wystąpiło podejrzenie, iż dostęp do baterii znajdujących się w rękojeści latarki jest zbyt łatwy.  
Uprzejmie prosimy odesłanie w/w gadżetu na adres wydawnictwa z dopiskiem LATARKA REKLAMACJA wraz z podaniem adresu zwrotnego, pod który będziemy mogli odesłać produkt należycie zabezpieczony.


 

Zobacz również

www.scoobydoomagazyn.pl