• wybierz język
  • wyszukaj w kategorii:

Magazyn MiniMini+ wydrukuj stronę:

Magazyn MiniMini+

Magazyn MiniMini+, na licencji jednego z czołowych dziecięcych kanałów, teraz w nowej odsłonie. Bardzo kolorowy, ciekawy, z grafiką i zawartością merytoryczną najwyższej klasy. Skierowany do dzieci w wieku 2–6 lat.

W każdym numerze bajeczka do poczytania, strony z ulubionymi bohaterami, spięte wspólną narracją, prowadzoną przez Rybkę MiniMini. Magazyn proponuje dzieciom aktywności wspierające ich rozwój i rozbudzające ciekawość. Na stronach magazynu czekają bohaterowie znani z bajek emitowanych na kanale MiniMini+ – Wissper z magicznymi przyjaciółmi, Ciuchciaki ze Stacyjkowa, dzielny Strażak Sam z towarzyszami przygód, Świnka Peppa z rodzinką oraz wielu innych. Do każdego numeru dołączona jest wartościowa zabawka.

Objętość: 28 stron
Format: 215 x 275 mm
Cykl wydawniczy: miesięcznik

W najnowszym numerze

Nowy numer magazynu "MiniMini+" już w sprzedaży! Razem z nim 2 prezenty: niespodzianka i podwodny świat Rybki MiniMini! Wlej wodę, dodaj 2 krople gliceryny i obserwuj wirujące płatki. Aż 6 obrazków do stworzenia magicznego świata! W środku magazynu: opowiadanie z podwodnego świata „Podwójne urodziny”, lista obecności Helenki, którędy do Stacyjkowa?, kolory rafy, kapelusze i korony i wiele innych aktywności dla najmłodszych! W magazynie również wielki konkurs, a w nim do wygrania pluszaki Bing i przyjaciele, składany rowerek Smart Trike.