• wybierz język
  • wyszukaj w kategorii:

Magazyn LEGO® NEXO KNIGHTS™ wydrukuj stronę:

Magazyn LEGO® NEXO KNIGHTS™

Miesięcznik dla chłopców w wieku 6–11 lat, fanów produktów LEGO, a szczególnie przygód pięciu dzielnych rycerzy przyszłości NEXO KNIGHTS™. Przed nimi niezwykle ważna misja – obrona Królestwa Knighton przed złym błaznem królewskim Jestro i hordą jego potworów. Wsparciem dla rycerzy przyszłości jest Merlok 2.0, wirtualny czarnoksiężnik, który zmienił się w program komputerowy.
W środku magazynu na czytelników czekają plakaty, megakomiks, konkursy z nagrodami oraz tarcze do zeskanowania aktywujące supermoce! Do każdego numeru dołączona jest oryginalna figurka LEGO z limitowanej serii, dostępna tylko z magazynem!

Format: 205 x 273 mm
Objętość: 36 stron

W najnowszym numerze

Pracownicy elektrowni w Knighton mają kiepski dzień... Chmura Monstroxa ma prosty plan. Jeśli kamienne potwory zniszczą elektrownię, w królestwie zabraknie prądu. A bez prądu, rycerze NEXO KNIGHT nie zdołają pobrać Mocy NEXO. Clay i reszta drużyny nie mają wyboru. Muszą czym prędzej przywdziać Zbroje Bojowe i ruszać do akcji! Z najnowszym numerem magazynu superprezent: Gargulec + Kombo Moc NEXO Brokułowy Ostrzał.