• wybierz język
  • wyszukaj w kategorii:

Magazyn Ben 10 wydrukuj stronę:

Magazyn Ben 10

Ben 10 to najpopularniejsza w ostatnich latach chłopięca postać z kreskówki emitowanej przez Cartoon Network. Magazyn opowiada o przygodach chłopca, który dzięki tajemniczemu urządzeniu – Omnitrixowi – przeobraża się w różne postaci kosmitów i walczy ze złem.

Historia o Benie 10 ma swoje kolejne odsłony. W nowej serii „Alien Force” chłopiec dojrzewa, ma już 15 lat, nie 10 jak w pierwszych seriach, a wachlarz jego wcieleń rozszerza się o nowe postaci. We wszystkich starciach Bena 10 dobro zwycięża. 
Właściciel Omnitrixa to ulubieniec chłopców w wieku 7–12 lat. W magazynie znajdą oni najnowsze przygody Bena, prezentowane w formie komiksów, zadania, ciekawostki, konkursy oraz plakat. Do każdego numeru dołączony jest kosmiczny prezent związany z Benem lub z jego kosmicznymi wcieleniami.

Objętość: 36 stron  
Format:  205 x 275 mm
Cykl wydawniczy: miesięcznik

W najnowszym numerze

Galaktyczny szperacz i niespodzianka – to prezenty, które dostaniesz z nowym numerem magazynu „Ben 10”.
W tym wydaniu spotkasz się z Dzikim Pnączem, sprawdzisz, kto podbija kosmos i stworzysz nowego obcego. Będziesz miał okazję odkryć w sobie bohatera, sprawdzić, jak brzmi twoje mroczne imię i zagrać w grę „Dorwać Gruchota”. W środku znajdziesz także nowy komiks – „Jak pies z kotem”.
Zapraszamy do udziału w urodzinowym konkursie. Możesz zgarnąć jedną z fantastycznych nagród! Wypełnij ankietę, narysuj kosmiczny tort Bena, dołącz kupon z magazynu i prześlij wszystko na adres redakcji. Powodzenia!