• wybierz język
  • wyszukaj w kategorii:

Filmowa Superkolekcja. 5 edycja wydrukuj stronę:

Filmowa Superkolekcja. 5 edycja

Psi Patrol. Pieski na urlopie

Psi patrol jak zawsze pomocny. Tym razem pieski wybierają się na urlop, ale to nie znaczy, że będą leniuchować. Dzielna ekipa, uratuje mecz, hipopotamy oraz minipatrol Alexa. Nowe odcinki to nowe pełne akcji przygody, bierz przykład z piesków i do dzieła!
Odcinki na płycie: Pieski ratują poszukiwania złota, Pieski ratują patrolowiec, Pieski ratują mecz, Pieski ratują obrożę, Pieski ratują mini patrol Alexa, Pieski ratują zgubiony ząb, Pieski ratują Apollo, Pieski ratują hipopotamy, Pieski ratują odważnego Danny’ego, Pieski na urlopie.

Psi Patrol. Kłopoty w dżungli

Psi Patrol to zgrana ekipa, jeśli ktoś ma problem, dzwoni do Rydera, szefa dzielnej załogi. Nieważne czy trzeba uratować świątynię, ugasić pole kukurydzy, czy po prostu spędzić miło czas, pieski są zawsze gotowe do akcji. Bo żadna praca nie jest zbyt duża ani żaden piesek za mały, żeby ratować świat.
Odcinki na płycie: Kłopoty w dżungli, Pieski ratują stado, Pieski i wielki mróz, Pieski grają w koszykówkę, Pieski ratują wesele, Pieski ratują pokazy lotnicze, Pieski ratują pokaz talentów, Pieski ratują festiwal kukurydzy, Pieski znajdują dżina, Pieski ratują linoskoczka.