• wybierz język
  • wyszukaj w kategorii:

Cartoon Network. Magazyn wydrukuj stronę:

Cartoon Network. Magazyn

Pozytywnie wykręcony magazyn, dla wszystkich wielbicieli popularnej telewizji Cartoon Network. Zawiera najświeższe informacje o bohaterach zwariowanych kreskówek, najfajniejsze komiksy, najśmieszniejsze żarty, najbardziej szalone pomysły i atrakcyjne konkursy.

Pełen niesamowitej zabawy „kreskówkowy” magazyn skierowany jest do dziewczynek i chłopców w wieku 7–12 lat. Niebanalny, inteligentny, niegrzeczny. Czytelnicy odnajdą w nim wiele atrakcji i niespodzianek z ulubionymi bohaterami kanału Cartoon Network, który również wspiera promocyjnie magazyn. Do każdego numeru dołączony jest przynajmniej jeden prezent nawiązujący do zwariowanego świata kreskówek Cartoon Network.

Już jest nowe wydanie magazynu CARTOON NETWORK!
Numer pełen smoczych przygód i zabawy.
Więcej na www.cnmagazyn.pl.

Objętość: 48 stron  
Format:  215 x 272 mm   
Cykl wydawniczy: dwumiesięcznik

W najnowszym numerze

Magazyn Cartoon Network kończy 12 lat! Z tej okazji zorganizowaliśmy wielki konkurs. Masz szansę przytulić BMO! A co jeśli jesteś fanem Jakuba Błaszczykowskiego i marzysz o piłce z jego autografem? Nic prostszego! Weź udział w innym konkursie, który znajdziesz na stronie 38. A poza tym, to co zwykle: całe mnóstwo świetnej zabawy.
Z magazynem 2 prezenty! Sprytna Plastelina + niespodzianka

Zobacz również

www.cnmagazyn.pl