• wybierz język
  • wyszukaj w kategorii:

Cartoon Network. Magazyn wydrukuj stronę:

Cartoon Network. Magazyn

Pozytywnie wykręcony magazyn, dla wszystkich wielbicieli popularnej telewizji Cartoon Network. Zawiera najświeższe informacje o bohaterach zwariowanych kreskówek, najfajniejsze komiksy, najśmieszniejsze żarty, najbardziej szalone pomysły i atrakcyjne konkursy.

Pełen niesamowitej zabawy „kreskówkowy” magazyn skierowany jest do dziewczynek i chłopców w wieku 7–12 lat. Niebanalny, inteligentny, niegrzeczny. Czytelnicy odnajdą w nim wiele atrakcji i niespodzianek z ulubionymi bohaterami kanału Cartoon Network, który również wspiera promocyjnie magazyn. Do każdego numeru dołączony jest przynajmniej jeden prezent nawiązujący do zwariowanego świata kreskówek Cartoon Network.

Już jest nowe wydanie magazynu CARTOON NETWORK!
Numer pełen smoczych przygód i zabawy.
Więcej na www.cnmagazyn.pl.

Objętość: 48 stron  
Format:  215 x 272 mm   
Cykl wydawniczy: dwumiesięcznik

W najnowszym numerze

Ale numer! Magazyn Cartoon Network kończy 13 lat! Z tej okazji zapraszamy cię do wzięcia udziału w konkursie urodzinowym. Mamy supernagrody! Między innymi piłkę z autografem Szczęsnego albo Krychowiaka. A poza tym przygotuj się na sporą dawkę humoru. W środku: 3 komiksy, wyjątkowy test oraz mnóstwo łamigłówek. Zapraszamy! Wraz z magazynem otrzymasz 2 prezenty! Finger cube i niespodziankę.

Zobacz również

www.cnmagazyn.pl