• wybierz język
  • wyszukaj w kategorii:

Cartoon Network. Magazyn wydrukuj stronę:

Cartoon Network. Magazyn

Pozytywnie wykręcony magazyn, dla wszystkich wielbicieli popularnej telewizji Cartoon Network. Zawiera najświeższe informacje o bohaterach zwariowanych kreskówek, najfajniejsze komiksy, najśmieszniejsze żarty, najbardziej szalone pomysły i atrakcyjne konkursy.

Pełen niesamowitej zabawy „kreskówkowy” magazyn skierowany jest do dziewczynek i chłopców w wieku 7–12 lat. Niebanalny, inteligentny, niegrzeczny. Czytelnicy odnajdą w nim wiele atrakcji i niespodzianek z ulubionymi bohaterami kanału Cartoon Network, który również wspiera promocyjnie magazyn. Do każdego numeru dołączony jest przynajmniej jeden prezent nawiązujący do zwariowanego świata kreskówek Cartoon Network.

Już jest nowe wydanie magazynu CARTOON NETWORK!
Numer pełen smoczych przygód i zabawy.
Więcej na www.cnmagazyn.pl.

Objętość: 48 stron  
Format:  215 x 272 mm   
Cykl wydawniczy: dwumiesięcznik

W najnowszym numerze

Pora na wakacje z ulubionym magazynem! W najnowszym wydaniu Cartoon Network znajdziesz to, czego szukasz: dużo do czytania, trochę do rysowania, a nawet coś do złożenia! A konkretnie: trzy komiksy, dwa kursy i jeden konkurs. Na kursie rysunku nauczysz się rysować Richarda, a na kursie orgiami dowiesz się, jak złożyć Pandę.
Poza tym przekonasz się, jak wygląda zwyczajny tydzień zwyczajnych bohaterów Zwyczajnego serialu, i poszukasz Stevena oraz Kryształów w tłumie spacerowiczów.
Z magazynem otrzymasz dwa prezenty!
Dwie figurki Fungus Amungus lub figurkę Trash Pack wraz z niespodzianką.

Zobacz również

www.cnmagazyn.pl