• wybierz język
  • wyszukaj w kategorii:

Ben 10 wydrukuj stronę:

Ben 10

Ben 10 to najpopularniejsza w ostatnich latach chłopięca postać z kreskówki emitowanej przez Cartoon Network. Magazyn opowiada o przygodach chłopca, który dzięki tajemniczemu urządzeniu – Omnitrixowi – przeobraża się w różne postaci kosmitów i walczy ze złem.

Historia o Benie 10 ma swoje kolejne odsłony. W nowej serii „Alien Force” chłopiec dojrzewa, ma już 15 lat, nie 10 jak w pierwszych seriach, a wachlarz jego wcieleń rozszerza się o nowe postaci. We wszystkich starciach Bena 10 dobro zwycięża. 
Właściciel Omnitrixa to ulubieniec chłopców w wieku 7–12 lat. W magazynie znajdą oni najnowsze przygody Bena, prezentowane w formie komiksów, zadania, ciekawostki, konkursy oraz plakat. Do każdego numeru dołączony jest kosmiczny prezent związany z Benem lub z jego kosmicznymi wcieleniami.

Objętość: 36 stron
Format: 205 x 275 mm
Cykl wydawniczy: miesięcznik

W najnowszym numerze

W nowym numerze magazynu nie z tej ziemi Turbin Wodny pozuje do zdjęcia z dzióbkiem, Para Buch porywa dziadka Maksa, Szara Materia prezentuje swoją planetę, a w komiksie królowa pszczół i jej gang robali przerywają pokaz mody. Ale kosmos!
Z magazynem 2 prezenty: świecąca w ciemności galaktyczna masa + niespodzianka.